ویندوز ۱۱ در راه است / تغییرات احتمالی ویندوز جدید نسبت به نسل قبل /شعبه :جنوب غرب 66250110

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از ایکس دی‌ای دولوپر؛ شرکت مایکروسافت قرار است بزودی نسل بعدی ویندوز را معرفی می‌کند و کاربران نیز منتظر این رونمایی هستند. مایکروسافت گفت قصد دارد برای همیشه از ویندوز ۱۰ استفاده کند و حال باید دید این ویندوز جدید چه تغییراتی خواهد داشت و جزئیات آن چیست؟ مایکروسافت دعوت نامه‌های رویداد مجازی خود را به توسعه دهنگان فرستاده و تاریخ این رونمایی را ۲۴ ژوئن اعلام کرده است.

ویندوز ۱۱ بزرگترین بروزرسانی دهه گذشته است

ساتیا نادلا، مدیر اجرایی مایکروسافت در رویداد Build 2021 اعلام کرد که بروزرسانی جدید ویندوز، بزرگترین و مهم‌ترین بروزرسانی ویندوز در یک دهه اخیر است. برای بررسی این ادعا باید مسیری که مایکروسافت در این دهه اخیر طی کرد را از نظر گذراند. در سال ۲۰۱۱ مایکروسافت ویندوز ۷ را سیستم عامل رسمی این شرکت نامید، ولی در سال ۲۰۱۲ ویندوز ۸ را منتشر و نسخه RT آن را برای تبلت‌ها معرفی کرد.

ویندوز ۱۱ در راه است / تغییرات احتمالی ویندوز جدید نسبت به نسل قبل

در سال ۲۰۱۲، ویندوز ۸ درست در کنار Windows RT، Surface RT و Surface Pro راه اندازی شد. تقریباً همه این نسخه‌ها با شکست مواجه شدند، اما این چهار مورد تغییرات بزرگی را برای ویندوز و مایکروسافت به طور کلی نشان می‌دهد. ویندوز ۸ رادیکال بود. منوی Start را که از سیستم عامل اصلی ویندوز ۹۵ را حذف و آن را با Start Screen جایگزین کرد. ویندوز ۸ در کنار محیط لمسی تمام صفحه، یک محیط دسکتاپ آشنا داشت که کاملاً شبیه سیستم عامل دسکتاپ و سیستم عامل تبلت است.

ویندوز ۱۱ در راه است / تغییرات احتمالی ویندوز جدید نسبت به نسل قبل

پس از ویندوز ۸، نسخه Windows RT معرفی شد که آن هم شکست خورد. این اولین تلاش مایکروسافت برای ساخت ویندوز در ARM بود، با این تفاوت که نمی‌توانست برنامه‌های Win32 را اجرا کند. سرفیس RT از محصولات سخت افزاری مایکروسافت بود که قربانی سیستم عامل ضعیف ویندوز RT شد. نسل اول سرفیس پرو هم به دلیل ضخامت، سنگینی و عمر کم باتری، فروش خوبی را بدست نیاورد. پس از عدم موفقیت ویندوز ۸ و شکست‌های پی در پی، مایکروسافت در ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۱۴ از ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. روز بعد، اولین پیش نمایش فنی منتشر شد و Windows Insider Program متولد شد.

ویندوز ۱۱ در راه است / تغییرات احتمالی ویندوز جدید نسبت به نسل قبل

در ژانویه ۲۰۱۵، تری میرسون به صحنه آمد و اعلام کرد که ویندوز ۱۰ برای هر کسی که از ویندوز ۷، ویندوز ۸.۱ یا ویندوز فون ۸.۱ استفاده می‌کند، یک نسخه رایگان است. این یک جابجایی عظیم برای شرکت بود و ویندوز ۱۰ قصد رقابت با ویندوز ۷ را داشت. استفاده از سیستم عامل یونیورسال ویندوز و امکان استفاده از برنامه‌های مختلف در دسکتاپ در کنار دستگاه‌های لمسی مثل تبلت ها، مهم‌ترین دلیل موفقیت ویندوز ۱۰ است.

ویندوز ۱۰ آخرین نسخه ویندوز مایکروسافت بود؟

شرکت مایکروسافت پس از انتشار ویندوز ۱۰ اعلام کرد که پس از این ویندوز سیستم عامل دیگری را معرفی نمی‌کند و فقط از این نسخه پشتیبانی کرده و بروزرسانی‌های مختلف برای این ویندوز را منتشر می‌کند. اما اکنون مدیران این شرکت تغییر کردند و سیاست‌ها نیز تغییر کرده و فرصتی بوجود آمده که با تغییری در سیستم عامل، رابط کاربری و ویژگی‌های جدیدی در دسترس کاربران قرار بگیرد. تبلیغات و تیزر‌هایی که مایکروسافت از این ویندوز جدید منتشر کرده هم می‌تواند به جلب نظر کاربران برای استفاده از این ویندوز بی تاثیر نیست.

پس از معرفی نسخه جدیدی ویندوز، دیگر ویندوز 10X در دسترس نیست و مایکروسافت توقف این نسخه را به طور رسمی اعلام کرد و ویندوز ۱۱ را به عنوان بروزرسانی رایگانی برای کاربران ویندوز ۱۰ منتشر می‌کند و با این رویه‌ای که این شرکت در پیش گرفته احتمال انتشار ویندوز ۱۲ در آینده‌ای نزدیک وجود دارد.

شرکت مایکروسافت قصد دارد درآمد بیشتری از سازندگان و توسعه دهندگان برنامه‌ها مانند اپل در ویندوز کسب کند. در این باره ساتیا نادلا اعلام کرد که نسل بعدی ویندوز فرصت بیشتری به توسعه دهندگان می‌دهد و به احتمال زیاد فروشگاه جدید مایکروسافت وجود دارد. پشتیبانی از برنامه‌های ۶۴ بیتی روی تراشه ARM خبر خوشی برای کاربران به استفاده ویندوز در تبلت‌ها و تلفن‌های همراه است.

ویندوز ۱۱ در راه است / تغییرات احتمالی ویندوز جدید نسبت به نسل قبل

فروشگاه مایکروسافت آنطور که انتظار می‌رفت رشد نکرد. هنگامی که ویندوز ۱۰ برای اولین بار معرفی شد، این شرکت دارای چهار پل بود. یکی از آن‌ها راهی برای کامپایل مجدد کد iOS به عنوان یک برنامه ویندوز بود، یکی اجرای برنامه‌های اندرویدی در ویندوز، یکی بسته بندی برنامه‌های تحت وب میزبان به عنوان برنامه‌های UWP و دیگری بسته بندی برنامه‌های دسکتاپ به عنوان برنامه‌های فروشگاه پل iOS از نظر فنی هنوز وجود دارد.

اما برنامه‌های دسکتاپ هنوز به روشی که مایکروسافت دوست دارد به فروشگاه راه پیدا نکرده اند. با ویندوز ۱۱، باید تغییرات بزرگی ایجاد شود. توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌های خود را بدون بسته بندی برای آن‌ها ارسال کنند و همچنین می‌توانند آن‌ها را در CDN خود میزبانی کنند، به این معنی که در واقع لازم نیست توسط مایکروسافت و فقط از طریق ویترین فروشگاه Microsoft توزیع شود.

تعمیرات اساسی بصری در ویندوز ۱۱

این همان تغییر بزرگی است که مایکروسافت قصد دارد در رویداد خود به نمایش بگذارد. ویندوز ۱۱ از نظر بصری با ویندوز ۱۰ متفاوت خواهد بود، از آنجا که ویندوز ۱۰ در طول سال‌ها تغییرات ظریف در طراحی ایجاد کرده، اما ظاهری کاملاً جدید پیدا نکرده است. در این نسخه از ویندوز گوشه‌های گردی وجود خواهد داشت. مایکروسافت از زمان انتشار ویندوز ۸ روی گوشه‌های تیز تمرکز کرده و آن کاشی‌های مربع شکل نیز به ویندوز ۱۰ راه پیدا کرده اند. ویندوز ۱۱ هم اکنون از سیستم عامل‌های مدرن‌تر مانند iOS و اندروید پیروی می‌کند.

ویندوز ۱۱ در راه است / تغییرات احتمالی ویندوز جدید نسبت به نسل قبل

همچنین آیکون‌های جدید و رنگارنگ در سراسر سیستم عامل وجود دارد. این موارد را در File Explorer، Device Manager و تقریباً در هرجای دیگر پیدا خواهید کرد. پشتیبانی بهتر از صفحات لمسی می‌تواند استفاده راحت‌تر از ویندوز ۱۱ را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

ویندوز ۱۱ چه زمانی عرضه می‌شود؟

ویندوز ۱۱ پاییز امسال منتشر می‌شود و جدول زمانی کاملاً متفاوت با به روزرسانی عادی ویژگی ویندوز است. طی شش ماه تا یک سال آینده، ویژگی‌های جدید به کانال Dev برنامه Windows Insider وارد می‌شوند. کارکنان مایکروسافت آن‌ها را آزمایش می‌کنند، بازخورد می‌دهند و همه چیز تکامل می‌یابد. پیش نمایش قرار است برای Windows Insiders ارائه شود.

ویندوز ۱۱ در راه است / تغییرات احتمالی ویندوز جدید نسبت به نسل قبل

اندکی پس از آن باید به کانال Beta هدایت شود و پس از آن نیز OEM‌ها شروع به دریافت ویندوز برای نصب در لپ تاپ‌ها و دسکتاپ‌های جدید می‌کنند و در ماه اکتبر یا نوامبر، ویندوز ۱۱ برای همه در دسترس خواهد بود و ممکن است این بروزرسانی جذاب به طور رایگان در اختیار همه کاربران قرار بگیرد.
قالیشویی امیرانقالیشویی امیران شعبه جنوب غرب
تلفن : 66250110


جنوب غرب


ارائه خدمات شبانه روزی و 24 ساعته برای ساکنین منطقه جنوب غرب
قالیشویی امیران محدوده جنوب غرب شامل سرویس رایگان برای مردم عزیز این محدوده می باشد . اهالی منطقه جنوب غرب از این پس می توانند با یک تماس تمامی فرش ها و مبلی های خود را بشویندبا ویژگی های قالیشویی امیران آشنا بشوید :

شستشوی سریع و تمیز فرش در محدوده جنوب غرب

قیمت های تکرار نشدنی در تمام فصول برای قالیشویی محدوده جنوب غرب

استفاده از کارکنان دوره دیده و با تجریه قالیشویی

تخصصی ویژه برای شستشوی قالی گل ابریشم و ابریشم با تضمین کیفیت

اجرای رفو و مرمت فرش های کهنه در صورت درخواست مشتری

بهره بردن از مواد شوینده کاملا استاندارد و بدون حساسیت

امکان پیگیری آنلاین فرش در قالیشویی امیران از لحظه دریافت تا تحویل

سفارش انلاین برای جنوب غرب


قالیشویی امیران بهترین قالیشویی در استان تهران آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد
کافی است فقط با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال نمایید

جنوب غرب


شتشوی مبلمان و تخت

خشکشویی امیران با سالها تجربه ، مبلمان ، تخت و میزهای شما را در محل شما با دستگاه های پیشرفته شستشو می دهد. مبلمان خانه از مهمترین دکوراسیون های منزل محسوب می شوند . در شستشوی آنها دقت نمایید. مبلمان خود را حتما به خشکشویی بسپارید.

Related Articles

خدمات قالیشویی امیران
نزدیک ترین قالیشویی به شما هستیم!
شرکت قالیشویی امیران با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویسهای مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز سراسر تهران می باشد.  در‌ راستای ارائه خدمات هرچه سریع‌تر و رفاه حال مشتریانمان تصمیم به افزایش محدوده‌های سرویس‌دهی خدماتمان نموده ایم. شما عزیزان می توانید در سراسر تهران و حومه تنها با یک تماس ویا سفارش آنلاین خدمات (با تخفیف ویژه) از خدمات ما استفاده کنید.


تحویل سریع فرش

در کمترین زمان فرش‌های شما را جمع آوری کرده، می شُویم و لول شده تحویل میدهم
ضمانت کلیه خدمات

امیران تمام خدمات خود را بدون قید و شرطی ضمانت میکند، فرشها سرمایه های شما هستند پس خیالتان آسوده باشد
بیش از یک دهه سابقه درخشان

قالیشویی امیران بیش از یک دهه تجربه درخشان در صنعت قالیشویی کشور دارد
شستشوی اسلامی

شستشو با آب کُر از نیازهای بسیاری از مشتریان است، شستشوی اسلامی یکی از مواردی است که در قالیشویی امیران رعایت میگردد
کادری مجرب و باتجربه

همکاران ما در قالیشویی امیران از مجرب ترین و با تجربه ترین افراد در صنعت قالیشویی هستند
کاور شده تحویل میدیم

یکی از مشکلاتی که بسیار از افراد با قالیشویی ها دارند تا شدن فرش هایشان است، امیرانن فرش را لول شده تحویل میگیرد و شسته شده و لول شده به همراه کاور تحویل میدهد
اطلاع رسانی از تمام مراحل

ما در قالیشویی امیران مشتریان را از تمامی مراحل و فرایند دریافت تا تحویل فرش مطلع میکنیم
قیمت های شفاف

ما همیشه شعارمان شفافیت در قیمت دهی خدمات بوده و تا به امروز با مشتریانمان در قیمت دهی شفاف عمل کرده ایم


قیمت شستشوی فرش چقدر هست؟

از آنجایی که قالیشویی امیران تهران زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران بوده کلیه خدمات این مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد. شستشوی فرشهای ماشینی از میانگین قیمت متری ۶ هزار تومان برای شستشوی معمولی و متری ۱۰ هزار تومان برای اعلاء شویی می باشد و هزینه بسته بندی و کاور به فاکتور اضافه میگردد. هزینه سرویس در سراسر تهران نیز ۲۰ هزار تومان می باشد. شستشوی فرشهای دستبافت معمولی، ابریشم و .. پس از مشاهده متخصص قیمت گذاری می شود و قیمت طبق توافق شرکت و مشتری اعلام می شود.

فرشهای رو چند روزه تحویل میدین؟

تحویل فرشها بستگی به نوع و جنس فرش شما دارد. فرشهای ماشینی اصولا ۴۸ الی ۷۲ ساعته تحویل داده می شوند. فرشهای دستبافت، عتیقه و … متقابلاً به شما اعلام خواهند شد.

برای شستن فرشها از چه موادی استفاده می کنید؟

مواد شستشوی فرش ها بسته به نوع فرش و جنس آنها می باشد برای فرشها ماشینی و شستشوی معمولی از ترکیب تاید و سود استفاده می شود. برای اعلاء شویی فرشهای دستبافت شورها و دوا های گیاهی می باشد که بسته به جنس فرش متفاوت است.

اگه فرشمون بعد از شستشو خراب شه تکلیف چیه؟

شرکت قالیشویی امیران تهران این اطمینان رو به شما مشتریان عزیز میدهد که با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و تجهیزات مدرن قالیشویی خرابی ها را به حداقل رسانده و تقریبا صفر درصد کرده ایم، شما با خیالی آسوده فرشهای خود را به کارخانه قالیشویی امیران بسپارید.

تعمیرات فرش هم انجام میدهید؟

بله تعیرات فرشها در این شرکت توسط متخصصان و استادان با تجربه انجام شده و کلیه خدمات ترمیم و باز سازی قالیشویی امیران با بالاترین کیفیت انجام می شود.

قیمت خدمات تعمیرات چقدر است؟

قیمت گذاری برای خدمات تعمیرات و ترمیم تا قبل از مشاهده خرابی و مشکل فرش کاملا غیر ممکن و بسیار غیر حرفه ای می باشد. فرشهای نیاز به ترمیم توسط کارشناسان بررسی شده و قیمت گذاری تعمیرات انجام می شود.

سرویس دهیتون و مراحل جمع آوری، شستشو و تحویل به چه صورت هست؟

پس از تماس و یا ثبت سفارش شما، آدرس شما به نزدیک ترین دفتر سرویس دهی به محله شما ارسال می شود و سرویسکار برای جمع آوری فرشها با شما هماهنگی های لازم را انجام داده و در روز و ساعت هماهنگ شده جهت ارائه خدمات به منزل و یا محل شما اعزام می شوند. پس از شستشو و آبگیری و خشک کردن فرش، از طرف شرکت تماسی با شما گرفته می شود و تاریخ و ساعت تحویل را با شما هماهنگ میکنند. در تاریخ و ساعت هماهنگ شده فرش به صورت شستشه شده، اتو شده و لول شده همراه با کاور با نهایت احترام تقدیم شما مشتری عزیز میگردد.
تماس با ما تماس با ما